Eiti į turinį

Įkvėpimas tau

Nauji skoniai. Primaitinimo pirmasis mėnuo

Kai jau mergaitės išragavo visas sezonines, ekologiškas daržoves, pradėjau lengva ranka ir idėjomis jas miksuoti ir derinti tarpusavyje. Žinoma vieni deriniai ir skoniai sutinkami skaniau, kiti nelabai. Pastebėjau, kad joms svarbi ir konsistencija, turi būti toks aukso viduriukas, - nei per tiršta, nei per skysta. Todėl kiekvieną kartą naudodama Beaba BabyCook garintuvą - trintuvą džiaugiuosi, kad puree tirštumą galiu reguliuoti su nuo daržovių garinimo procese išbėgusiomis sultimus, kurios yra begalo vertingos, juk pilnos vitaminų.

O taip pat, praėjus porai savaičių po primaitinimo pradžios įsigijome maitinimo kėdutes. Daug svarsčiau kurias išsirinkti, bet kadangi mums jų reikėjo dviejų, viską apsprendė kaina. Taip išsirinkome dizainiškai patrauklias Milli Dine kėdutes. Patinka, kad jos kompaktiškos, medinės kojos, patogi sėdimoji dalis. Kaip minusą nebent įvardinčiau plonus tvirtinimo diržus, kurie susipina, bet mažytėms kiek paaugus manau jų ir nebereikės.

Mergaitės jau valgo du kartus savo kėdutese, - daržovių bei grūdines košes. Pavalgius, vistiek dar geria mišinuką, kiekis jau mažėja. Valgymo metu duodame vandens, Jeigu pačios žiojasi maitiname, jei ne pasiūlome vandens, dar pabandome, jeigu neberodo noro valgyti ženklų, nebeduodame. Nežaidžiame lėktuvėlių, ir ammmm žaidimų. O jeigu ir kalbame, tai apie maistą, kurį jos valgo ir ragauja. Pasakojame kaip užaugo, kokio skonio ir t.t

Dar truputį informacijos apie grūdines košes. Pradėjau jas ruošti, kai jau puikiai valgė daržovių košes, ir jau buvo praėjęs maždaug mėnuo nuo primaitinimo pradžios. Nusprendžiau viską ruošti pati, iš pilno grūdo, ekologiškų kruopų. Taigi pirmasis žingnis buvo iš Livinn kruopų užsakymas, labai patiko Bauck Hof prekės ženklo produkcija - grikiai, ryžiai, avižos. Verdu tiesiog ant vandens, vėliau sutrinu trintuvu iki norimos konsistencijos puree.

Kadangi nemanau, kad kūdikių maistas turi būti prėskas, o jau mergaitės išragavusios ir vaisius (iš pradžių garintus, dabar jau ir šviežius). Grūdines košes pagardinu keliomis šilauogėmis, mango gabaliuku, obuoliu, kriauše, bananu, cinamonu, gervuoge.

Toliau pasidalinsiu mūsų vienos dienos mitybos planu 👩🏻‍🍳

7am / mišinukas

9am / sutrintas sezoninis vaisius, su špinatais, ar avokadu

10:30am / mišinukas

2:30pm / daržovių puree

17:30pm / grūdinė košė

19:30pm / mišinukas

Žinoma būna visokių dienų, bet stengiamės laikyti tokio plano. Mergaitėms šiuo metu 6 mėnesiai, valgo ir ragauja noriai. Olivija jau net tiesia rankas ir žiojasi matydama mus uzkandziaujant. Įdomi ta maisto kelionė kartu! Svarbu leisti pasimėgauti tiek sau, tiek vaikams 🙌🏼🌈

M.

 

Atgal
Sekantis įrašas

Dėkojame, kad prenumeruojate

Pasirinkite savybes

this is just a warning
Krepšelis
0