Eiti į turinį

Įkvėpimas tau

Ar Tu trokšti gyventi?

Come wander with me love. Come wander with me.Away from this sad world. Come wander with me. You came from the sunset. You came from the sea. You came from my sorrow. And can love only me. 

Atrodo trokšti gyventi labai paprasta, bet kvėpuoti tuo troškimu kartais būna sunku.

Pats nuostabiausias jausmas nubudus ryte yra troškimas gyventi. Troškimas kvėpuoti atvirais plaučiais, taip kad net pradėtų trūkti oro. Kvėpuoti plaukų svogūnėliais, visomis odos poromis iki pat nagu galiukų. Atrodo trokšti gyventi labai paprasta, bet kvėpuoti tuo troškimu kartais būna sunku. Taip sunku,  kad norisi užspausti abi nosies skyles ir dar užsikimšti ausis. O tada palysti po kilimu ir susitapatinti su ten esančiomis dulkėmis. Štai ir paaiškėjo kodėl taip dažnai siurbiu namus. Tai lyg koks šventas ritualas, kad nebeliktų tų dulkių, kurios lyg blogi prisiminimai voliojasi po grindis, spintų kampuose, stalčių užkaboriuose.

Ar žinai, kad troškimo gyventi galima išmokti? Taip, kaip važiuoti dviračiu. 

Ar žinai, kad troškimo gyventi galima išmokti? Taip, kaip važiuoti dviračiu. Tik reikia to labai norėti. Aš nepasiduodu, sąžiningai dirbu, gavusi įrankius einu sodinti gėlių, o ne numetu juos į sandėliuką. Ir tik tada gali didžiuotis ir džiaugtis, kad turiu patį nuostabiausią žydinti sodą, kuriame lengva kvėpuoti, mylėti, grožėtis pasauliu, pastebėti net mažiausią gėlės žiedą, kur mintys švarios ir siela laisva. Visi nori užeiti į mano sodą, jaukiai susėsti tarp gėlių lysvių, svajingai žiūrėti į pūkuotus debesis arba naktimis suptis ant jauno mėnulio krašto.

Sakysit svajonės, iliuzijos, fantazijos. Tebūnie, bet jos yra mano. Mano užaugintos ir mano išjaustos iki pat širdies gelmių. Galbūt visas mūsų gyvenimas tėra viena didelė iliuzija. Bet aš renkuosi ja mėgautis. O mano vidinis aš, mano esybė vis dažniau juokiasi iš laimės ir gyvenimo pilnatvės.

Taip kad nebereikia verkti ir vaidinti aukų – kiekviena iš mūsų turime rinktis – ryte nubudus būti laiminga arba ne. Tiesiog, pasirinkti. Ką pasirinksi rytoj pramerkusi akis ir gavusi pačią nuostabiausią dovaną naujas 24h?

x Reda Tamkvaitė

Atgal
Sekantis įrašas

Dėkojame, kad prenumeruojate

Pasirinkite savybes

this is just a warning
Krepšelis
0