Eiti į turinį

Įkvėpimas tau

#easyliving | • atradimai •

Kiekvienas žodis turi pasekmes.
Kaip ir kiekviena tyla.”

#easyMonday tradicija tęsiasi, kaip ir kiekvienos savaitės mano patyrimai, džiaugmai, naujienos, citata, gero filmo, dainos nuoroda, tikiuosi ne tik įkvėps, bet ir suteiks naujai dienai, naujai savaitei prieskonių, na, kad tų laimės "plytelių" būtų kuo daugiau.

🌿Atradimai 🌿

#Filmas jaudinantis, žavinti paprastumu ir tikrumu Clint Eastwood filmas Breezy, 1973 / Jis padovanos jai vandenyną, vardu gyvenimas.

Breezy, 1973

Clint Eastwood filmas Breezy, 1973

#Knyga Jūra - tai debesys, Gabija Vitkevičiūtė / Eilėraščiai, kurie paliečia. Pagrindinė knygos idėja – mes esame atspindžiai to, kokiame pasaulyje gyvename: kaip jūra tikrai nėra mėlyna, o šią spalvą juk jai dovanoja debesys, joje atsispindintys.

Jūra - tai debesys

Gabija Vitkevičiūtė

#Savaitgalis Jau artėja Savaitgalis Moterims, labai kviečiu prisijungti ir pabūti KARTU >> Savaitgalis Moterims skirtas tik JOMS ir apie JAS Belvilis****

#Receptas Ciberžolės latte / Tumeric golden milk Šildantis, kvepiantis, auksinės spalvos gėrimas, apie kurio naudą būtų galima tomus prirašyti.1 stiklinė augalinio (migdolų, anakardžių) arba paprasto pieno, 1a.š ciberžolės, 1/2a.š cinamono, vos vos imbiero, dėl saldumo 2-3 datulės / arba medaus, agavų sirupo. Viska pakaitinti, bet neužvirti. Išplakti, kad susidarytų puta rankiniu būdu arba su blenderiu. Skanaus! Nuostabus gėrimas kūnui ir sielai!

#Interjeras Nes čia visada randu tai, apie ką net negalvojau, bet atradau. Bali Wood - odė namų jaukumui, stiliui ir gypsy boho stilius įkvėpimas. Nes gyvenimas juk #easy, nes kodėl nesimėgauti saulės spinduliais terasoje ar balkone ant žydro gulto iš Balio?

Baliwood
Nes nėra gražesnio gulto.

Linkiu nuostabios savaitės atradimų, M.

Atgal
Sekantis įrašas

Dėkojame, kad prenumeruojate

Pasirinkite savybes

this is just a warning
Krepšelis
0