Eiti į turinį

Įkvėpimas tau

Diena, pilna esamos laimės.

#easytalks

.enough / pakankamai.

Kas nutinka jeigu turi vieną trokštamą (ilgai lauktą, išlauktą, o gal ir aplinkos suformuotą kaip tavo norimą) dalyką iš trijų, arba du iš trijų. 

Laiminga, bet ne visai. Tikriausiai ir neišgirsiu tavęs ištariant - enoughvia pinterest

Atrodo mums negana meilės, negana laimės, kurią pačios susikūrėme, reikia ir nuostabaus vyro, ir aplinkinių patvirtinimo bei komplimentų apie mūsų sėkmingą ir nuostabų gyvenimą bei, o taip, dar šviesos greičiu kylančia karjerą. Ir taip, nepasakiusios sau esminio komplimento, lekiame į geresnį rytojų.

Aptemptas languotas pilkas kostiumėlis, skubotas ryto bučinys vyrui, sveikas žalias kokteilis su kanapių baltymų sėklomis, žalioji arbata pilna antioksidantų, begalės reikalų, ir oj.. o kur laikas sau? Užbėgame į pilates ar jogos studiją, meditacija galvojant apie tai, ką reikės įrašyti dėkingumo dienoraštyje vakare. Taip, norėjau įžnybti.

Gali daryti tūkstančius dalykų, planuoti ateitį su klegančiais vaikais, atostogas Karibuose, dvasingą ramybę, bet niekada nebus enough. 

Turi tiek, kiek nusipelnei. Tiek kiek tau pakanka, kad būtum laiminga ir dėkinga. Ne kažkam, tačiau sau. Vienas punktas, du ar trys iš tavo nesibaigiančio sąrašo, visatai nesvarbu.

Tiek kiek turi, tiek yra pakankama priežastis šypsenai, laimei, optimizmui ir svarbiausia meilei sau. Ir tikrai pati būna rituosi kūlversčiais į ateitį, ir kaip ji neateina, taip ji kažkur, tik ne čia ir dabar. 
Nes tikri ir didingi, esminiai dalykai turbūt turi įvykti natūraliai, be didelių planų ir reikalavimo, be svajonių sarašų ir pastangų. Tiesiog įvykti. Kaip stebūklai.

Ir ši diena yra tokia, kokia geriausia tau galėjo šiandien įvykti. 
Ryt bus kita, vėliau dar kita. 
Diena, pilna esamos laimės.

Monika | easy.living kūrėja

Atgal
Sekantis įrašas

Dėkojame, kad prenumeruojate

Pasirinkite savybes

this is just a warning
Krepšelis
0