Kviečiu Tave patirti laukinę Kretą viloje tarp alyvmedžių moterų kompanijoje, pasitelkiant EUNOIA, kas iš graikų kalbos reiškia well balanced, pure mind. Su mano asmeniniu vedimu per meditacijas ir mindfullness praktikas, taip pat mūsų laukia daug laukinės gamtos nuotykių, maudynių, gausos ekologiškų graikiškų gėrybių.

#EUNOIA Retreat'as Kretoje

Apsistosime nuostabioje viloje su baseinu alyvmedžių giraitėje neatrastoje laukinės Kretos dalyje, aplink tik tai kas tikra ir unikalu patirti. Keliausime po salą į laukinius paplūdimius, kad pajaustume tikrąjį salos gyvenimą.

Retreat'as vyks Kretos saloje, Graikijoje Rugsėjo 21-28 dienomis

EUNOIA Retreat'o kelionės kaina: 960 eur + skrydis (AirBaltic tiesioginis ±370eur)

LIKO tik VIENA VIETA!

Leisk SAU patirti 7 nakvynes Kretos saloje, mėgautis ekologiškais pusryčiais iš vietos ūkininkų, unikalia vakariene viloje prie baseino, trimis graikiškų tradicijų įkvėptais piknikais, vakariene tradicijų kupinoje tavernoje. Salos grožį patirsime per 2 išskirtines keliones po gražiausias Kretos vietoves, tait pat turėsime 2 pusdienio kelionės: Afroditės baseinėliai, druskų uolos ir Koutalas paplūdimys su nuostabiu saulėlydžiu.

EUNOIA RETREAT, -

Tikrasis sielos grožis. Leisk SAU patirti laukinę Kretą, nerti į savąjį gylį per sąmoningumą, meditacijas ir tikrumą. Iš NORO patirti SAVE. SAU IR DĖL SAVĘS. Rezervuok vietą SAU jau dabar parašiusi man laišką.

LIKO tik VIENA vieta!

Tai aš vadinomis tikromis atostogomis. Ir dar žiūrėsime filmą iš baseino, gali patikėti? Gal Mamma Mia? Ir šoksim sirtaki. Tiesiog džiaugsimės. Atvira širdimi!